Logo
Logo
Baner Top

INFORMACJE DLA MEDIÓW:

Wniosek akredytacyjny

Akredytacje przyznawane są na podstawie wniosków akredytacyjnych złożonych w terminie od 10 maja do 16 sierpnia 2024 roku. Wnioski przesyłane w późniejszym czasie nie będą rozpatrywane. Wysłanie wniosku jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z Regulaminem przyznawania i korzystania z akredytacji.

FORMULARZ AKREDYTACYJNY

Zasady przyznawania akredytacji

  1. Akredytacje PRESS wydawane są wyłącznie aktywnym zawodowo przedstawicielom oficjalnych mediów (radio, prasa drukowana, portale internetowe, social media) na wniosek redaktora naczelnego. 
  2. Akredytacje PHOTO wydawane są fotoreporterom na wniosek konkretnego dziennika, czasopisma lub portalu internetowego i uprawniają do wykorzystania wykonanych zdjęć wyłącznie w celach informacyjnych. Jakakolwiek sprzedaż zdjęć osobom trzecim innym niż media jest zabroniona. Osoby podejrzane o takie działania zostaną poproszone o opuszczenie terenu zawodów.
  3. Jedna osoba może się ubiegać zarówno o akredytację PRESS, jak i PHOTO. 
  4. Wyłączne prawo do sprzedaży zdjęć (zawodnikom, właścicielom, hodowcom itp.). posiadają Oficjalni Fotografowie zawodów wskazani przez Komitet Organizacyjny i Międzynarodową Federację Jeździecką.  
  5. Akredytacje PHOTO nie są wydawane przedstawicielom agencji fotograficznych, członkom ekip narodowych oraz podmiotom komercyjnym. Organizator nie przewiduje akredytacji komercyjnych. 
  6. Przyznanie akredytacji PRESS/PHOTO nie uprawnia do realizacji materiałów wideo w żadnej formie ani długości z tzw. „Field of Play” (FOP), który obejmuje arenę konkursową, rozprężalnię, strefę Kiss & Cry, wjazd i wyjazd na plac konkursowy, a także próbę terenową. Więcej informacji 

Udostępnione w informacjach prasowych zdjęcia są bezpłatne wyłącznie dla mediów i wyłącznie do celów redakcyjnych. W sprawie zdjęć prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTAKT
Agnieszka Chmielińska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program

#Tuesday
20.08.2024
Thursday
22.08.2024
Friday
23.08.2024
Saturday
24.08.2024
Sunday
25.08.2024
ico dr Opening Ceremony
Dressage /part1/
Dressage /part2/
Cross Country Jumping
Medal Ceremony
ico ev Opening Ceremony
Dressage /part1/
Dressage /part2/
Cross Country Jumping
Medal Ceremony